To co robi niesamowite wrażenie w okresie przedświątecznym to bez dwóch zdań dekoracje jakie fundują sobie Amerykanie. Nie mam na myśli jedynie dekoracji samego miasta, które są także spektakularne. Mam na myśli dekoracje prywatnych domów. Muszę przyznać, że spacer uliczkami naszego urokliwego miasteczka jest wspaniały. Prawie każdy dom jest przystrojony. Jedne skromnie, delikatnie, tylko z lekkim świątecznym akcentem. Inne na bogato, gdzie efektom świetlnym, wizualnym i głosowym nie ma końca. Czuję się jak dzieciak oglądając te wszystkie świąteczne dekoracje i sprawia mi to ogromną frajdę. Dlatego bez zbędnego rozpisywania się zapraszam do obejrzenia przeróżnych dekoracji.

W drugiej połowie zdjęć odwiedzimy nieco większe miasto Riverside oddalone od naszego o ok 20 minut drogi samochodem, gdzie znajduje się jedna z 10 najpopularniejszych świątecznych atrakcji w całych Stanach Zjednoczonych. Ta atrakcja to festiwal światła zwany Mission Inn Festival of Lights. Mission Inn Hotel & Spa, który jest pomysłodawcą i organizatorem tego festiwalu już po raz 25 zaprasza nas do odwiedzenia niesamowitych dekoracji świetlnych jakimi przystrojony jest cały hotel. Całość robi niesamowite wrażenie i wprowadza w cudowny, super świąteczny nastrój. Można się poczuć jak dziecko, szczególnie gdy w środku spotykasz samego Świętego Mikołaja i szepczesz mu do ucha swoje największe marzenie : ) Czy się spełni? Jestem pewna, że tak, bo w spełnianiu swoich marzeń mocno pomagam Mikołajowi, jednak dodatkowe wsparcie nie zaszkodzi : )

 

Mission Inn Festival of Lights 

Życzę wszystkim Wesołych, Magicznych, pełnych Miłości Świąt Bożego Narodzenia. Żyjcie po swojemu, nie oglądajcie się na innych, nie porównujcie swoich marzeń z marzeniami innych osób i przede wszystkim spełniajcie swoje marzenia, bo one po to są. Spełnienia marzeń! <3