Mecenasi Pszczół!

Firmy, które opiekują się pszczołami i wspierają bioróżnorodność i dzikie pszczoły

 

ODPOWIEDZIALNE MARKI

MECENASI PSZCZÓŁ

Marka Bynamesakke jest mecenasem projektu zaprojektowanego przez Natalię Olbiński. Marka umieściła pracę w formie nadruku na swojej kultowej koszulce.

Marka Loft Kulinarny jest mecenasem pszczółki zaprojektowanej przez Polę Dwurnik. Marka umieściła pszczółkę na wielu swoich produktach tworząc kolekcję wspierającą pszczoły “Ja Pszczoła”.

Marka Jedwab Polski jest mecenasem pszczoły autorstwa Magdaleny Pankiewicz. W ramach współpracy powstały nowe projekty pięknych chust jedwabnych. Chusta “Pszczoła” i chusta “Ogród”. 

Marka Hi Little jest mecenasem pszczoły autorstwa Kasi Gala. W ramach współpracy powstała kartka okolicznościowa, którą możecie kupić tutaj. 

Marka ha! Ha! For Kids jest mecenasem pszczoły autorstwa Niny Peret, która jest także założycielką marki. Powstała koszulka do kolorowania dla dzieci którą możecie kupić tutaj. 

Marka Fabryka Porcelany Ćmielów jest mecenasem pszczoły autorstwa Zuzy Miśko. Powstała kolekcja porcelany w skład której wchodzą porcelanowa filiżanka ze spodeczkiem oraz porcelany kubek. Kolekcję możecie kupić tutaj. 

Marka I Love Grain jest mecenasem pszczółki zaprojektowanej przez Natalię Olbiński. Marka umieściła pszczółkę w formie haftu na muślinowym szlafroku i koszuli nocnej.

Media o projekcie 

Zróbmy to razem dla Pszczół

 

Dołącz do akcji Zróbmy to razem dla Pszczół!

Prześlij swój projekt pszczoły!

Zostań mecenasem wybranej pszczoły! 

 

Pisz na adres: dybadiana2@gmail.com 

 

 

Blog

Najnowsze wpisy

20 maja Światowy Dzień (wszystkich) Pszczół

20 maja Światowy Dzień (wszystkich) Pszczół

20 maja swoje święto mają pszczoły. Najbardziej znaną i najczęściej wspominaną tego dnia jest oczywiście pszczoła miodna (Apis mellifera), ale warto pamiętać o pozostałych gatunkach dzikich pszczół, które wprawdzie nie dostarczają nam miodu, ale są niezastąpione jako...