Mecenasi Pszczół!

Firmy, które opiekują się pszczołami

 

ODPOWIEDZIALNE MARKI

MECENASI PSZCZÓŁ

Marka I Love Grain jest mecenasem pszczółki zaprojektowanej przez Natalię Olbiński. Marka umieściła pszczółkę w formie haftu na muślinowym szlafroku i koszuli nocnej.

Marka Loft Kulinarny jest mecenasem pszczółki zaprojektowanej przez Polę Dwurnik. Marka umieściła pszczółkę na wielu swoich produktach tworząc kolekcję wspierającą pszczoły “Ja Pszczoła”.

Marka Jedwab Polski jest mecenasem pszczoły autorstwa Magdaleny Pankiewicz. W ramach współpracy powstały nowe projekty pięknych chust jedwabnych. Chusta “Pszczoła” i chusta “Ogród”. 

Marka Hi Little jest mecenasem pszczoły autorstwa Kasi Gala. W ramach współpracy powstała kartka okolicznościowa, którą możecie kupić tutaj. 

Marka ha! Ha! For Kids jest mecenasem pszczoły autorstwa Niny Peret, która jest także założycielką marki. Powstała koszulka do kolorowania dla dzieci którą możecie kupić tutaj. 

Marka Fabryka Porcelany Ćmielów jest mecenasem pszczoły autorstwa Zuzy Miśko. Powstała kolekcja porcelany w skład której wchodzą porcelanowa filiżanka ze spodeczkiem oraz porcelany kubek. Kolekcję możecie kupić tutaj. 

Media o projekcie 

Zróbmy to razem dla Pszczół

 

Dołącz do akcji Zróbmy to razem dla Pszczół!

Prześlij swój projekt pszczoły!

Zostań mecenasem wybranej pszczoły! 

 

Pisz na adres: dybadiana2@gmail.com 

 

 

Blog

Najnowsze wpisy

Komunikacja pszczół – taniec pszczeli

Komunikacja pszczół – taniec pszczeli

Jak pszczoły ze sobą rozmawiają? To nie jest błahe pytanie. Wystarczy sobie uświadomić, że w ulu jest ciemno, więc żaden język migowy nie wchodzi w grę – no może oprócz sławnego tańca pszczół, którym robotnice przekazują informację, gdzie znajduje się...

Fabryka Porcelany Ćmielów dla Pszczół

Fabryka Porcelany Ćmielów dla Pszczół

Fabryka Porcelany Ćmielów dla Pszczół!Marka z ponad 200-letnią tradycją Fabryka Porcelany Ćmielów dołączyła do projektu Zróbmy to razem dla Pszczół! biorąc pod opiekę pszczołę artystki Zuzy Miśko. Powstała piękna kolekcja porcelany w skład której wchodzi porcelanowa...

Wielka Wystawa Pszczół

Wielka Wystawa Pszczół

Wielka Wystawa Pszczół w Instytut Wzornictwa Przemysłowego 8.08.-10.09.2023Witaj na "Wielkiej Wystawie Pszczół" - wydarzeniu, które jest owocem pomysłu Diany Dyba, pasjonatki ochrony przyrody. To niezwykłe wydarzenie zainaugurowane zostało w ramach projektu...