We end up our trip in Las Vegas, Nevada. We enter the sin city in the afternoon to see it in a completely different light. In a few hours, under the cover of the night it will change unrecognizable. This is my third visit in this amazing city, but I have to admit that this time I have the chance to see it more accurately in natural light. This time I will not take you on a walk along the Strip Street. Maybe only one picture; )

*

Naszą podróż wieńczymy w Las Vegas w stanie Nevada. Do miasta pokus docieramy po południu mając okazję zobaczyć je w zupełnie innym świetle. Za kilka godzin pod osłoną nocy zmieni się nie do poznania. To moja trzecia wizyta w tym szalonym mieście, ale muszę przyznać, że dopiero tym razem mam szansę zobaczyć je dokładniej w naturalnym oświetleniu. Tym razem nie zabiorę Was na spacer po ulicy Strip. Może tylko jedno zdjęcie ; )

Today I invite you to Las Vegas other than usual. Today I invite you to Las Vegas during the day : ) This city will surprise us if only we let it do it. Today I can say that I saw Las Vegas and I know that this was not my last visit ;  )

*

Dzisiaj zapraszam do Las Vegas innego niż zwykle. Dzisiaj zapraszam do Las Vegas w ciągu dnia : ) To miasto zaskakuje jeśli tylko pozwolimy mu na to. Dzisiaj mogę powiedzieć, że widziałam Las Vegas i wiem już, że nie będzie to moja ostatnia wizyta ; )

Christina Angelina and Easeone_tx

Alexandria Lee
Jason Woodside
Shay Davis

Bicicleta Sem Freio
Ana Marietta
Pixel Pancho
Deside

 

Christina Angelina and Easeone_tx
Easeone_tx
Tristan Eaton
Fafi