Pierwsza artystyczna kolekcja projektu “Zróbmy to razem dla Pszczół” składa się z czterech rysunków pszczół. Rynki wykonały polskie artystki: Natalia Olbiński, Pola Dwurnik, Magdalena Pankiewicz i Zuza Miśko.

Kolekcja zapoczątkowała pomysł “adopcji” rysunków przez odpowiedzialne marki, które umieszczą wybrany wizerunek pszczoły na swoich produktach. Produkt na którym pojawia się jedna z pszczół wspiera całą akcję, a część zysku ze sprzedaży marka przekazuje dla pszczół.

Jeśli właśnie szukacie świątecznych prezentów zapraszam Was serdecznie do wyboru produktów z pszczoła akcji, abyśmy razem wspierali pszczoły.

Cała kolekcja otrzymała nagrodę Must Have 2022 Łódź Design Festiwal.

Podaruj jeden z wyjątkowych produktów i zróbmy to razem dla Pszczół!

  1. Marka I Love Grain zaadoptowała pszczołę narysowaną przez artystkę Natalię Olbiński. Pszczoła została umieszczona w formie haftu na naturalnych szlafrokach i koszulach nocnych. Oba produkty kupicie tutaj i tutaj. 

 

 

2. Marka Loft Kulinarny dokonała adopcji pszczoły narysowanej przez artystkę Polę Dwurnik.  Pszczoła trafiła na kilka różnych produktów, które możecie kupić tutaj. 

 

 

3. Marka Jedwab Polski wybierając pszczołę projektu Magdaleny Pankiewicz poprosiła o stworzenie dwóch projektów pięknych chust. Jedwabne chusty w wersji kolorowej i czarno-białej możecie kupić tutaj.

4. Kolejna propozycja prezentów świątecznych, to jeden z wielu produktów z akcji dla pszczół jakie możecie wybrać tutaj. Produkty podarowane przez niezwykłe marki rzemieślnicze. Kupując produkt z akcji 100% kwoty trafia dla pszczół!

 

Jestem pewna, że każdy kto znajdzie pod choinką jeden z powyższych produktów będzie zachwycony, a Ty pomagasz budować edukacyjne centrum pszczele w Fundacji Pociechom w Warszawie, gdzie trafia każda złotówka z projektu. Na wiosnę wielki finał, który stanie się także Waszym udziałem.

 

Dziękuję!

Życzę Wam pięknych Świąt!

Diana

PS. Zdjęcia autorstwa Pauliny Holtz na których jestem razem z Martą Chodorowską.