Gambler Wear

 

Marka stworzona z prawdziwej pasji do sztuki tatuażu i rockowych klimatów. Z myślą o wolnych duchem i podążających własną drogą. Jeśli macie zamiłowanie do czaszek, tatuaży, kochacie rockowe koncerty i cenicie wysoką jakość produktu, który wytrzyma wiele, to trafiliście w dobre miejsce. Miejsce, które jak sami mówią miłuje ponad wszystko wolność stylu, przekonań, sposobu bycia. W tych ubraniach nikt nie pozostanie niezauważony, bo marka skierowana jest do tych, co nie boją się wyróżnić. GAMBLER WEAR to nie tylko ubrania z symbolem czaszki, to styl bycia i odwaga życia po swojemu. Zapraszam na rozmowę z twórcą marki – Pawłem Bobrowiczem.

Gamblerwear_8jpg

 

Diana Dyba:  Kim jest założyciel marki Gambler Wear? 

Paweł Bobrowicz:  Jestem osobą związaną z branżą odzieżową od 23 lat , lubię tworzyć odzież od podstaw, czyli od pomysłu po realizację. Odzież którą produkuję jest dopasowana do moich zainteresowań.

Diana Dyba:   Jakie zatem są Pana pasje? W Pana projektach można dostrzec inspiracje sztuką tatuażu? Czy to świadomy zamysł?

Paweł Bobrowicz:  Głównie motoryzacja, dobry tatuaż, zwierzęta i podróże. W ubraniach GAMBLER głównym celem jest inspiracja tatuażem, nie każdy może lub chce mieć tatuaż, a swoją odmienność może wyróżnić właśnie nosząc odzież GAMBLER.

gamblerwear_11jpg


Diana Dyba: Marka Gambler Wear to czarne koszulki i czarne bluzy z motywem czaszki, ale też pojawiają się inne symbole jak sowa, kruk, róża. Skąd zamiłowanie właśnie do tych motywów?

Paweł Bobrowicz: Od zawsze lubiłem zwierzęta ,dlatego uważam że są ważnym przekazem do umieszczenia ich na odzieży.

Diana Dyba: Co było impulsem do stworzenia marki Gambler Wear? Jak narodził się pomysł?

Paweł Bobrowicz: Pomysł narodził się z ogromnej inspiracji sztuką tatuażu, oraz niezwykłymi postaciami z mrocznego świata. Postaciami, które pomimo, iż wyglądają strasznie, potrafią dodać mocy i siły.

Gamblerwear_10jpg

Diana Dyba: Pana marka stawia na jakość. Co zatem znajdziemy na metce?

Paweł Bobrowicz: Przede wszystkim dzianiny produkowanej są z wysokogatunkowej bawełny, ze wszelkimi certyfikatami. Najwięcej stosujemy bawełny 100% bez domieszki poliestru, ale niektóre kolekcje muszą mieć niewielki dodatek włókien syntetycznych.

Diana Dyba: Kto odpowiada za projekty jakie znajdziemy na koszulkach i bluzach?

Paweł Bobrowicz: Ja odpowiadam za wdrożenie projektu, ale zawsze konsultując się z zespołem osób zaangażowanych w dany projekt.

gamblerwear_5jpg

gamblerwear_4jpg

gamblerwear_3jpg

gamblerwear_2jpg

Diana Dyba: Dla kogo są ubrania Gambler Wear? Kim jest Pana Klient?

Paweł Bobrowicz: Ubrania są dla osób chcących się wyróżnić, żyjących na własnych zasadach, wiedzących kim są, z całą pewnością dla odważnych i ceniących jakość produktu oraz rodzimą produkcję, jednocześnie wspierając produkt polski.

Diana Dyba: Bluzy i koszulki jakie są w Pana kolekcji są dla wszystkich, nie ma podziału dla płci. Planuje Pan wprowadzenie czegoś np. wyłącznie dla kobiet?

 Paweł Bobrowicz: Zgadza się, nasze projekty są unisex, dla każdego. Planujemy jednak w przyszłości kilka produktów bardziej dopasowanych, które mogą być dedykowane w szczególności dla kobiet, ale nie muszą. Gambler Wear jest dla każdego. Niebawem wraz z nową kolekcją pojawią się także legginsy. Planujemy także kolekcję z bawełny organicznej. 

gambler1jpg

Diana Dyba:   Co wyróżnia markę Gambler Wear?

Paweł Bobrowicz:   Przede wszystkim jakość, czyli trwałość produktów od tkaniny po nadruk oraz wzory jedyne w swoim rodzaju projektowane od podstaw. W najnowszej kolekcji, jaka wejdzie już niebawem pojawią się bardziej minimalistyczne wzory, którymi chcemy podkreślić nasz motyw przewodni – czaszkę. 

gambler_6jpg

Diana Dyba: Jakiś czas temu zgłosiłam się do Pana po ścinki poprodukcyjne i zgodził się Pan oddać mi je do mojego charytatywnego projektu za darmo za co dziękuję. Ze ścinków materiałów powstaną posłania dla psów dla Fundacji SOS Wyżłom i w imieniu swoim i Fundacji raz jeszcze dziękuję.

Paweł Bobrowicz:  Produkując ubrania, które wykonywane są w poszanowaniu natury i pracy ludzi jest wciąż wiele odpadów poprodukcyjnych, które przeznaczamy na różne cele. Dlatego było dla mnie zupełnie naturalne, by wesprzeć świetny projekt i tym samym wykorzystując produkcję moich ubrań w 100%. Jestem za świadomą produkcją i już na etapie produkcji wiemy, że odpady poprodukcyjne znajdą swoje zastosowanie i nie trafią do kosza. To bardzo ważne, tym bardziej cieszę się, że w tym przypadku zostaną wykorzystane na tak szlachetny cel.

Diana Dyba:  Kiedy możemy spodziewać się nowej kolekcji? 

Paweł Bobrowicz:  Dopracowujemy nowe projekty i pierwsze pojawią się na jesieni, czyli już całkiem niedługo. Zapraszamy do naszego sklepu online na GamblerWear.pl oraz do sklepu stacjonarnego, którego adres znajdą Państwo na naszej stronie. 


Rozmawiała,

Diana Dyba

fullsizeoutput_5cfejpeg