Zróbmy to razem dla Pszczół

wielka wystawa pszczół

Dołącz i stwórzmy razem Wielką Wystawę Pszczół. Przygotuj własną interpretację pszczoły. Gatunek pszczoły dowolny. Rozróżniamy ok 470 gatunków pszczół więc jest czym się inspirować!  

Stwórz artystyczną pszczołę

Rysunek, akwarelę, obraz, kolaż.

Forma Twojej pracy dowolna.

Ważne, by można było pracę wydrukować.

 

Zgłoś swoją pracę

napisz do mnie

dybadiana2@gmail.com 

Co dalej z Twoją artystyczną pszczołą?

Kiedy dołączasz do projektu Zróbmy to razem dla Pszczół jako artysta, Twoja pszczoła rusza w drogę, można powiedzieć odbywa lot w poszukiwaniu swojego ula = mecenasa.

Adopcja artystyczne Pszczoły

Twoja pszczoła może zostać “zaadoptowana” przez odpowiedzialną markę, która za Twoją zgodą umieści pszczółkę na własnym produkcie, a część zysku ze sprzedaży produktu z pszczołą trafi do Ciebie jako autora pszczoły oraz do wybranej Fundacji z którą powstanie konkretny projekt dla dobra przyrody i pszczół.

Krok 1

Stworzenie przez Artystę pszczoły, która trafia na Wielką Wystawę Pszczół.

Krok 2

Znalezienie Mecenasa, który “zaadoptuje” wybraną przez siebie, artystyczną pszczołę

Krok 3

Powstaje produkt na którym Mecenas umieszcza wybraną pszczołę. Produkt trafia do sprzedaży, a część zysku trafia do artysty oraz do Fundacji.

Krok 4

Mecenas wraz z wybraną Fundacją tworzą projekt dla dobra pszczół.

Wystawa w przestrzeni publicznej

Na dzień dzisiejszy Wielka Wystawa Pszczół dostępna jest na jestemwlesie.pl gdzie prawie codziennie przybywa artystyczna pszczoła!

Bardzo bym chciała, aby wystawa pojawiła się także w przestrzeni publicznej, którą można będzie odwiedzić i zobaczyć na żywo wszystkie prace. By tak się stało poszukuję sponsorów wystawy. Rozmawiam z wieloma firmami, więc mam nadzieję, że uda się pozyskać miejsce gdzie powstanie wystawa. Każda z prac byłaby podpisana przez artystkę i następnie zlicytowana, a cały dochód z licytacji wesprze także Pszczoły! 

b

Zostań sponsorem!

Obejmij patronat medialny!

Zróbmy to razem dla Pszczół!

RATUJĄC PSZCZOŁY RATUJESZ ŚWIAT! 

Zróbmy to razem dla Pszczół!
dołącz do mnie!

Chcesz narysować pszczołę? Jesteś potencjalnym Mecenasem artystycznej pszczoły? Chcesz zostać sponsorem wystawy lub objąć patronat medialny nad wydarzeniem? Napisz do mnie: dybadiana2@gmail.com