Marka Hi Little dla Pszczół!

Hi Little to marka projektująca papiernicze przyjemności dla dzieci, takie jak plakaty, kartki okolicznościowe czy zaproszenia urodzinowe, dbając o kształtowanie dziecięcego gustu już od najmłodszych lat. Rysunki na wspomnianych produktach są małymi dziełami sztuki tworzonymi przez zdolne dziewczyny, z którymi marka współpracuje. Założenie jest takie, żeby nawet jednorazowe zaproszenie na urodziny miało wartość estetyczną na tyle istotną, by nie lądowało w śmietniku tylko w ramce, ciesząc oko. To samo dotyczy kartek okolicznościowych, bo miejsce plakatów, z założenia jest gdzieś na ścianie.

#wyslijkartkezamiatsmsa, to hasztag, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa u dorosłych i taki właśnie jest jego cel. Zatrzymaj się i napisz do przyjaciół kilka ciepłych słów, które nie zginą wśród setek smsów w telefonie, a do których, z łezką w oku wróci sią po latach.

Dbając o walory estetyczne, Hi Little nie zapomina o wykorzystywaniu w druku papierów z certyfikatami zrównoważonego leśnictwa. Do pakowania przesyłek wykorzystuje materiały z odzysku, zarówno te gromadzone przez markę i jej przyjaciół, jak i odpady z fabryki opakowań kartonowych. Pozorne śmieci trafiają w dalszy obieg.

Z tego ekologicznego myślenia zrodził się pomysł na pomoc pszczołom. Na pierwszy ogień idzie kartka z pszczółką z wielkim bukietem dla mamy, zaadoptowana przez markę. Pszczoła, jak i cała kartka jest autorstwa Kasi Gali. W planach są kolejne produkty, tylko trzeba dać im jeszcze trochę czasu.

Z każdej kupionej przez Was kartki marka Hi Little przekaże 15% z zysku na wybraną Fundację wspierającą pszczoły.